indirdik


İçerik Ve Telif Hakları


İçerik:
Sitede yer alan her türlü içerik, bilgi, haber, görüş, tavsiye, sonuç, rapor ve benzerlerinin bir kısmı doğrudan Site Sahibi tarafından, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak yayınlanmaktadır. Site Sahibi başka web sitelerinden ya da Üyelere ait sitelerden aktarılan bilgilerin doğruluğunu ve güvenilirliğini taahhüt etmemekte ve hiçbir hukuki sorumluluk üstlenmemektedir.


İçeriğin Kullanımından Sorumluluk: 
Kullanıcı kaynağı ne olursa olsun Sitede yer alan içeriğe ve bilgiye göre girişimde bulunmak veya bulunmamak hakkına sahiptir. Bu konuda verilecek kararın hukuki sonuçları tamimiyle Siteye bağlanan kişinin/kullanıcının kendisine aittir. Site sahibi herhangi bir sorumluluk üstlenmez.
Sitenin tüm mali/telif hakları Site Sahibine aittir.

Site Sahibinin her türlü yayın hakkı ya da ticari marka bilgisini silmemek ve değiştirmemek kaydıyla, bu Sitedeki bilgiler bilgisayara yüklenip yazılı bir kopyası alınabilir. Burada açıkça belirtilen amaçlar dışında, bu Sitenin hiçbir bölümü herhangi bir şekilde (yazılı çıktı alma, diske kaydetme, başka bir siteye yerleştirilme, herhangi başka bir şekilde indirme gibi yollarla) kopyalanamaz, (kopyalarının dağıtımı dâhil olmak üzere), çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayımlanamaz ya da içeriği değiştirilip tahrip edilemez.

Bu Siteye gönderilen ya da bu Site aracılığıyla iletilen her türlü materyalin gizli ya da özel olmadığı ve herhangi bir fikri hakkı/telif/lisans hakkını içermediği kabul edilir. Üyeler ve/veya Kullanıcılar gizli ya da üzerinde fikri hak sahibi ya da maliki olduğu düşünülen hiçbir materyal ya da bilgiyi Siteye gönderemez ya da bu Site aracılığıyla başka bir yere iletemez. Verilen ve iletilen bir materyal olsa bile, bu bilgi ya da materyallerin telif ücretine tabi olmadan, dünya çapında kullanımı, dağıtımı, iletimi, sergilenmesi, halka sunulması, çoğaltılması hakkının kayıtsız şartsız ve feshedilemez bir şekilde verilmiş olduğu kabul edilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder